Popis projektu

Dobrá lokalita a dostupnost

 • Rodinné domy se nacházejí na samotném okraji obce Chýně, s výhodnou polohou jak ke středu hlavního města Prahy tak i k letišti Václava Havla. Nájezd na Pražský okruh, stejně tak jako na plzeňskou výpadovku je od domů necelých deset minut jízdy autem, což umožňuje pohodový dojezd jak do centra Prahy, tak do dálniční sítě. S jistou nadsázkou lze říci, že budete blízko většiny důležitých komunikačních tepen.
 • Lokalita Nové Chýně je plně občansky vybavená a to jak zastávkami městské hromadné dopravy, včetně dvou železničních zastávek, tak školou, školkou, supermarketem BILLA a zdravotním střediskem. Cesta autobusem MHD do obchodního centra Zličín trvá 12 minut.
 • Domy jsou orientovány tak, aby bylo v maximální možné míře využito slunečního svitu pro příjemný pobyt v domě či na zahradě. Při zasazování pozemků do terénu jsme si dali záležet na tom, aby do vašich zahrad bylo co možná nejméně vidět.
 • Pozemky ve Slunečné aleji jsou okrajové s výhledem do otevřené krajiny.

Nadstandardní inteligentní dům

 • Rodinné domy ve Slunečné aleji stojí na pozemcích o velikosti od 578 do 791 m2.
 • Samotné rodinné domy mají užitnou plochu s garáží, závětřím a terasou 221 m2.
 • Výrazným prvkem stavby jsou ekologická a ekonomická bezrámová dřevohliníková okna Alphawin, která šetří náklady, optimalizují výdej energií a jsou revoluční pokud jde o materiály, flexibilitu a vzhled. Vstupní dveře mají speciální konstrukci energeticky úsporných dveří ze dřeva a izolačních materiálů s venkovním hliníkovým opláštěním dveřního křídla a rámu, s 5 bodovým automatickým zámkem a zafrézovanými panty pro větší únosnost a bezpečnost. Na přání zákazníka formou placené klientské změny je možno zabudovat elektro zámek na ovládání čtečkou prstů nebo dálkovým ovládáním.
 • Domy jsou vybaveny moderními pokročilými technologiemi. Příkladem je kompaktní jednotka PKOM4 se 2 tepelnými čerpadly rakouského výrobce PICHLER s certifikací pro použití v pasivních domech, která zajišťuje větrání interiéru s rekuperací tepla, ohřev či chlazení vzduchu a ohřev teplé vody. Přitápění na komfortní teplotu v domě je zajišťováno elektrickými topnými rohožemi a sálavými topnými panely dle nastavení v řídícím programu. Nadřazený inteligentní systém TAP HOME zajišťuje v domě příjemné prostředí, pohodlí a komfort, do kterého se budete rádi vracet. Rekuperační jednotka ve spojení s centrálním zvlhčovačem vzduchu umožňuje regulovat vlhkost vzduchu v domě na optimální úroveň dle potřeb uživatele. Tuto možnost ocení nejen alergici, ale všichni, kdo dávají přednost čerstvému svěžímu vzduchu. Nedílnou součástí vybavení domů jsou také elektricky nastavitelné venkovní žaluzie s možností řízení natáčení dle aktuálních meteorologických podmínek, dveřní vrátník s možností kontroly příchozích osob a komunikace s nimi a to i vzdáleně z mobilních zařízení, dále zabezpečovací systém a centrální vysavač. V koupelnách jsou použity prémiové italské dlažby a obklady, takže budete mít pocit, že se se snoubí krása a elegance italského stylu s funkčností a praktičností moderního interiéru.
 • V domech bude provedena příprava (kabeláž) pro budoucí možnou instalaci zařízení jako například nabíječka pro elektromobily, elektricky ovládaná markýza nad venkovní terasou, kamerový systém, kontrola stavu hladiny v retenční nádrži s možností automatické zálivky zahrady. Pro případ budoucí instalace střešní fotovoltaické elektrárny je zabudována průchodka pro kabeláž ze střechy do technické místnosti.
 • Domy se mohou pochlubit velmi nízkou energetickou náročností – A/A (viz průkazy energetické náročnosti), takže v budoucnu při předpokládaném růstu cen energii oceníte velmi nízké provozní náklady.
 • Nekupujete montovanou stavbu, ale solidní dům s velmi kvalitním materiálovým zpracováním
 • Stavíme tak, jak se má – žádné rychlostavby s dopady na kvalitu díla.
 • Domy jsou postaveny v moderním a nadčasovém designu.

Koupě se zárukou

 • Vaše finanční prostředky jsou vždy vkládány do advokátní úschovy a budou uvolněny v náš prospěch až po zápisu nemovitosti do katastru nemovitostí.
 • Všichni naši dodavatelé dodržují vysoké standardy dodávek materiálu a služeb.
 • Pro všechny naše klienty zajišťujeme výhodné financování od tuzemských i zahraničních bank.
 • V případě vašeho zájmu Vám nabídneme služby kuchyňského studia, zahradního architekta, zajištění dodávky realizace venkovního bazénu či venkovní pergoly. Taktéž je možné rozšíření funkcí  inteligentního domu a zajištění dodávky a instalaci světel dle vašeho výběru.

Vize projektu

Kvalita

Nejedná se o montované stavby, ale o zděné domy z kvalitních materiálů, zejména pórobetonu, který je prodyšný, a zároveň má skvělé tepelné i akustické vlastnosti.

Energetická (ne)náročnost

Díky použitým materiálům a stavebnímu řešení se nám podařilo dosáhnout třídy A/A energetické náročnosti takže náklady na provoz domu budou velmi nízké oproti standardům, které nabízí konkurenční projekty.

Garance

Na dům poskytujeme delší záruky než je obvyklé u obdobných projektů na trhu. Vaše finanční prostředky jsou chráněny na projektovém účtu až do doby zápisu nemovitosti do katastru nemovitostí. Do té doby nemůžeme s vašimi finančními prostředky disponovat.

Chcete více informací o projektu Slunečná alej?

Domluvte si s námi schůzku!