Lokalita projektu Slunečná alej

Výstavba Nové Chýně je v rámci dnešních developerských projektů zajímavým urbanistickým počinem. Tento projekt je situován do těsného sousedství obce Chýně, ležící na západním okraji Prahy, necelých 14 km od centra města.

Občanskou vybavenost zajišťuje v současnosti mateřská škola, základní škola, dětská hřiště, obecní úřad, praktický lékař, obchody a restaurace v obci Chýně.
V návaznosti na projekt Nová Chýně bylo také rozhodnuto o výstavbě nové školy a školky s dostatečnou kapacitou s ohledem na nárůst obyvatel. V obci jsou k dispozici kompletní inženýrské sítě včetně nové čističky odpadních vod.
Obcí Chýně protéká Litovický potok, na němž leží dva malé rybníky: Bašta – s přírodní písečnou pláží a možností koupání, a Strahovský rybník, vhodný k rybaření. Také cyklisté nepřijdou zkrátka, neboť v těsném sousedství je vybudována cyklostezka.

Samotná oblast kolem Chýně přímo vybízí k nekonečným procházkám či nejrůznějším sportovním aktivitám.

Milovníci nakupování pak jistě ocení blízkost nedalekého obchodního parku Zličín s obchodními domy IKEA, Globus a Tesco, který je vzdálen zhruba 7 minut jízdy autem.

Dvě autobusové linky a dvě vlakové stanice pak zajišťují snadnou dopravu do centra Prahy.

Chcete více informací o projektu Slunečná alej?

Domluvte si s námi schůzku!